Mousse Detergente BIO & VEGAN

L1,280

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0749

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shkume organike me efekt antirrudhe per pastrimin e fytyres dhe dekoltese. Me arome te kendshme frutash.

Bio. Vegan. E testuar per nikelin.

PERMBAN

Vitamine C dhe ekstrakt molle dhe pjeshke – zbardh lekuren dhe ka veti antirrudhe.

Proteina te orizit dhe pantenol – revitalizojne lekuren.

Hamamelis (lajthia degeperkulur) dhe uje portokalli – kane efekt astrigjent.

Vaj ulliri – efekt emolient, ndihmon ne pershtatjen e produktit me lekuren.

PERDORIMI

Vendosni nje sasi te produktit ne duar dhe aplikojeni ne fytyre me masazh te lehte. Me pas beni shperlarjen me uje te ngrohte.

PAKETIMI

250 ml