Beauty Sleep Mask

L3,180

Ka stok

In Stock

SKU: 11273

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maske relaksuese per fytyren gjate nates.

Suporton funksionin e qelizave te lekures gjate nates. Fale kombinimit ideal te perberesve aktiv zbut dhe hidraton lekuren, duke e bere ate te duket me e fresket, me shkelqim dhe plot jete ne mengjes.

PERDORIMI

Aplikoni masken ne mbremje ne te gjithe fytyren dhe lereni te veproje gjate gjithe nates.

PAKETIMI

75 ml

PERBERJA

Ekstrakte te Eugenia Gracilis

Acid hialuronik

Bisabolol