Epigenetic Serum 10 ml

L3,700

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10238

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Serum epigjenetik i cili minimizon ndryshimin e qelizave te lekures te shkaktuara nga faktoret e jashtem.

Studimet e fundit shkencore kane treguar se genet nuk percaktojne gjithcka per lekuren tone si menyra e jeteses apo regjimi ushqimor. Produktet qe perdorim ne lekure ndikojne shume ne pamjen e saj.

 

 

specifikime

– Minimizon ndryshimin epigenetik te qelizave te lekures te shkaktuara nga faktoret e jashtem

– Rivitalizon lekuren

– Redukton rrudhat

– Rrit rezistencen ndaj stresit oksidativ

– Rrit shkelqimin e lekures

perdorimi

Aplikoni cdo mengjes dhe mbremje.

paketimi

15 ml

perberja

Agjent Epigenetik (calendula oficinalis)

Acid Hialuronik

Izomerati I sakaridit

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.