DEFENCE MY AGE RENEWING DAY CREAM 50 ml

L4,300

Ka stok

In Stock

SKU: 10751

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem dite me veti antirrudhe. Kombinim i aromave delikate te luleve dhe te detit. Ky krem lufton tharjen e lekures, njollat kafe dhe humbjen e elasticitetit te shkaktuar nga ulja e nivelit te hormoneve. Pas aplikimit te kremit lekura do te jete e hidratuar, me kompakte dhe me shkelqim.

Rekomandohet: Per te forcuar elasticitetin e lekures dhe per te ruajtur bukurine dhe rinine edhe pas te pesdhjetave, duke permiresuar aftesine natyrale te lekures per te perballuar plakjen dhe demet e shkaktuara nga ndryshimet hormonale.

permban

Kompleksi “Resilience Skin”: Sinergji mes perberesve te vecante si:

– Perberes aktiv nga petalet e trendafilit DAMASK: Nxisin rigjenerimin dhe aktivizimin e fibroblasteve.

– Polisakaride BIOTEKNOLOGJIKE: Kompesojne efektet e menopauzes ne lekure, duke permiresuar komunikimin midis epidermes dhe dermes.

Vitamina C: Antioksidant i fuqishem qe permireson shkelqimin e lekures dhe ndihmon ne parandalimin e njollave kafe.

perdorimi

Aplikojeni ne fytyre dhe qafe ne mengjes, pas pastrimit te fytyres. Shmangni kontaktin me syte.

paketimi

50 ml