Multi Action Cleansing Balm

L2,600

Ka stok

In Stock

SKU: 9314

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem xhel per pastrimin e lekures se maturuar.

Formuluar 4 ne 1:

1- Locion per pastrim

2- Maske Hidratuese

3- Trajtim SOS per zona te lekures vecanerisht te thata

4- Pastues makeup-i

perdorimi

Aplikimi si cleanser: Aplikoni nje sasi te madhe te xhelit ne fytyre dhe masazhojeni. Xheli kthehet ne vaj dhe heq make-up-in .Shpelajeni me uje te vaket.

Aplikimi si nje maske: Aplikoni ne lekure te pastruar,lereni te veproje per 10-15 min dhe shpelajeni.

Aplikimi si nje balm SOS: Aplikoni ne zona te lekures vecanerisht te thata dhe masazhojeni.

permbajtja

  • Gjalpe Murumuru
  • Vaji i berthames se kajsise
  • Evening Primrose Oil
  • Ekstrakt i qelizave te mjedres
  • Vitamine E.

paketimi

50 ml