Caviar luxury cream

L5,000

Ka stok

In Stock

SKU: 10235

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem ideal antirrudhe me efekte te jashtezakonshme te ekstraktit te havjarit.

 

 

specifikime

– Rigjeneron dhe rivitalizon lekuren

– Redukton rrudhat

– Rrit elasticitetin e lekures

– Mban lekuren te hidratuar

– I jep lekures nje ndjesi delikate dhe te bute

perdorimi

Aplikoni ne mengjes dhe ne mbremje .

paketimi

50 ml

perberja

Ekstrakt Havjari

Ekstrakt majaje

Acid Hialuronik

Izomerati i sakaridit

Ekstakt mendafshi

Vitamine E

Ideal nese kombinohet me Caviar Ekstrakt Ampula.

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.