Rich Recovery Cream

L4,800

Ka stok

In Stock

SKU: 3054

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem antirrudhe per lekure te maturuar me teksture te lehte qe perthithet me lehtesi.

specifikime

– Me bazen e kompleksit te rigjenerimit qelizor

– Parandalon plakjen e lekures

– Rrit elasticitetin

– Rrit tonusin

– Hidraton dhe shkelqen lekuren

perdorimi

Aplikoni kremin ne mengjes dhe ne mbremje ne lekuren e pastruar. Ideal nese kombinohet me Face Guard Advanced e cila mbron lekuren nga rrezatimi UV.

paketimi

50 ml

perberja

CRC (Kompleksi I rigjenerimit qelizor)

Vitamin A

Izomeratet e saharidit

Gjalpe shea

Squalene

Vaj macadamia

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.