PEEL OFF RICE POWDER

L400

Ka stok

In Stock

SKU: 2357

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maskë “peel off” e pasur me algjinate, oriz dhe kolagjen. Detoksifikon, zbut lëkurën dhe redukton rrudhat. Stimulon rigjenerimin qelizor dhe redukton skuqjen dhe inflamacionin.

 

 

perdorimi

Perzieni maskën me 90-100 ml ujë te vakët dhe më pas aplikojeni në fytyrë dhe qafë. Lëreni të veprojë për 15-20 minuta dhe më pas hiqeni atë “peel off”.

paketimi

10 X 30 g