Age Perfecting Serum

L4,000

Ka stok

In Stock

SKU: 3055

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Serum me formule te perqendruar per lekure te maturuar.

specifikime

– Rigjeneron

– Redukton Rrudhat

– Tonifikon lekuren dhe e hidraton ate

– Mbron nga radikalet e lira

– Veti antioksidante.

perdorimi

Aplikoni serumin ne lekuren e pastruar ne mengjes dhe ne mbremje.

paketimi

30 ml

perberja

CRC (Kompleksi i rigjenerimit qelizor) Ekstrakti i terfilit te kuq dhe cajit te zi te fermentuar)

Acid Hialuronik

Vitamin E

Vitamin C

Qelizat burimore te bimes Rose Alpine.

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.