ADVANCED LIFT THERAPY CU-X 30 ML

L4,300

Ka stok

In Stock

SKU: 10687

Pershkrimi i produktit

Risia më e fundit në produktet kundër plakjes.

Përmban bakër, i cili luan nje rol kryesor në gjenerimin e elastinës, kolagjenit dhe acidit hialuronik.

Kombinimi bakër-peptide bën të mundur dërgimin e bakrit direkt në qelizat e lëkures që kanë nevojë urgjente për të.

Vitamina C lufton në mënyrë efektive njollat e moshës dhe crregullimet e pigmentimit.

Acid hialuronik me vargje të shkurtër e të gjatë siguron hidratim në të gjitha shtresat e lëkurës dhe minimizon rrudhat.

Vitamina A: Retinol, zbut lëkurën. Rrit rigjenerimin e qelizave dhe elasticitetin e lëkurës

 

 

perdorimi

Për t’u përdorur si kurë deri në 8 javë, aplikohet në mbrëmje pas pastrimit dhe para aplikimit të kremit të natës.

paketimi

30 ml.