Wrinkle Rescue Moisturizer

L2,150

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10797

Find in Store

Pershkrimi i produktit

  • Sepilift® DPHP dhe LanablueTM të testuara klinikisht që tonifikojnë lëkurën e plakur
  • Për lëkura që kanë nevojë për mbrojtje nga faktorët mjedisor, tonifikim dhe hidratim, të humbura për shkak të procesit të plakjes.

Wrinkle Rescue™ është i formuluar me 1% Sepilift® DPHP i cili hidraton dhe redukton pamjen e rrudhave në mënyrë që të rikthejë vitalitetin e lëkurës brenda një periudhe 4-6 javore. Formula përvec Sepilift® DPHP dhe LanablueTM, një ektrakt nga algat blu dhe jeshile, kombinon dhe Karnosinën me Kolagjenin për të rikthyer tonusin e humbur të lëkurës tuaj.

perdorimi

Pas pastrimit të lëkurës, aplikoni një sasi të vogël nga kremi në fytyrë dhe qafë. Për rezultate optimale përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje.

paketimi

57 g