Hyaluronic Acid Creme

L2,500

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10840

Pershkrimi i produktit

Krem nate me Acid hialuronik i cili i jep lëkurës hidratim dhe e ushqen atë me të gjithë nutrientët e nevojshëm si acidi hialuronik, vaj avokado, vaj jojoba, gjalpë shea, gjalpë mango, vitaminë E dhe vitaminë C.

perdorimi

Pas pastrimit të lëkurës, aplikoni një sasi të vogël nga kremi në fytyrë dhe qafë. Për rezultate optimale përdoreni cdo ditë.

paketimi

59 ml