Retinol Lift Capsules

L5,000

Ka stok

In Stock

SKU: 11787

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Kapsula mono-dozë të pasura me Retinol dhe Vitaminë E të cilat luftojnë procesin e plakjes dhe reduktojnë ndjeshëm rrudhat duke e lënë lëkurën tuaj të lemuar dhe me një shkëlqim rinor.

Kapsula me performancë të lartë, të cilat ndihmojnë në rigjenerimin e lëkurës dhe shkëlqimin e saj. Ndihmojnë në reduktimin e rrudhave dhe permirësimin e elasticitetit të lëkurës. Lëkura juaj do të jetë më e tërhequr, më e lëmuar dhe shumë e shëndetshme.

perdorimi

Përdorni Retinol Lift në mbremje para aplikimit të kremit tuaj të zakonshëm. Hapni kapsulën dhe aplikoni serumin brenda saj në lëkurë duke shmangur zonën e syve. Vetëm për përdorim të jashtëm. Mos e perdorni në kombinim me produkte të tjera të pasura me retinol. Në mëngjes rekomandohet të perdorni kremin e diellit për të mbrojtur lëkurën nga rrezet UV.

perberesit

Retinol: Suporton rigjenerimin natyral të lëkurës. Si një formë shumë efektive e vitaminës A, përmirëson elasticitetin dhe shkëlqimin natyral të lëkurës.

Vitaminë E- Mbron lëkurën nga dëmtimet e shkaktuara nga radikalet e lira.

paketimi

50 kapsula