IRRESISTIBLE EYE ELIXIR

L2,565

Ka stok

In Stock

SKU: 12374

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Roll on per zonen posht syve me kafeinë për një zgjim të menjëhershëm të freskët për zonën e syve. Efekt antirrudhe dhe redukton ne menyre te dukshme enjtjen dhe rrathet e erret posht syve.

perdorimi

Aplikojeni produktin roll-on 2-3 here ne zonen posht syve.

perberesit

• Acidi hialuronik me zinxhir të gjatë: Acidi hialuronik ka aftësi të jashtëzakonshme për të thithur dhe ruajtur sasi të mëdha uji dhe për këtë arsye luan një rol të rëndësishëm për t’u siguruar që lëkura të qëndrojë në një nivel optimal lagështie.
• Matrixyl™3000: Përzierja peptide kundër rrudhave siguron një efekt të menjehershem kundër rrudhave në zonën rreth syve.
• Ekstrakti i akacies mëndafshi: Redukton shenjat e lodhjes në lëkurë; redukton rrathët e zinj dhe qeskat poshtë syve.
• Kafeina: Ofron një zgjim të freskët për zonën e syve, stimulon mikroqarkullimin dhe parandalon ënjtjen.
• Glicerina: Hidraton lëkurën dhe redukton rrudhat e shkaktuara nga thatësia; nxit elasticitetin e lëkurës.

paketimi

15 ml.