Detox Cream

L3,200

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2157

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem detoksifikues per lekuren.

 

 

specifikime

– Eleminon toksinat qelizore

– Stabilizon ekuilibrin natyral te lekures

– Mbron lekuren nga stresi oksidativ

– Efekt hidratues

– Emolient

perdorimi

Aplikoni ne mengjes dhe ne mbremje.

paketimi

50 ml

perberja

Peptidet e Avokados,

Ekstrakt majaje

Vitamin E

Vitamin C

Acid Hialuronik

Izomerat I sakaridit

ISIS

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.