BI MAGIC CAVIAR REPAIR 2X20 ML

L5,000

Ka stok

In Stock

SKU: 10692

Pershkrimi i produktit

Një inovacion botëror BI-MAGIC kombinon serumin e një cilesie të lartë të kapsuluar në perla ushqyese, me kremin me veti të mrekullueshme antirrudhë. Kremi dhe serumi mund të aplikohen individualisht.
Serumi permban ekstrakt rigjenerues të havjarit, të pasur ne aminoacide, lipide, vitamina dhe minerale. Ai stimulon mikroqarkullimin e gjakut në lëkurë dhe përshpejton oksigjenimin e qelizave, duke stimuluar keshtu formimin e qelizave te reja. Kremi është i pasur me ekstrakt havjari dhe acid hialuronik.

  • Ekstrakt rigjenerues i havjarit
  • Furnizoni lëkurën me aminoacide, vitamina dhe lipide të vlefshme
  • Furnizon lëkurën me lageshtinë e nevojshme
  • Zbut linjat e holla dhe rrudhat menjëherë

perdorimi

Si Home Care aplikojeni në lëkurën e pastruar në mëngjes dhe në mbrëmje. Administroni serumin perla dhe kremin e kujdesit sipas nevojave individuale të lëkurës suaj.

paketimi

2×20 ml.