Celebration Box Superfruit

L6,500

Ka stok

In Stock

SKU: 11370

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Seti permban kremin  Vitaforce C Cream dhe 7 ampula te pasura me vitamine C.

Ide e mrekullueshme per dhurate.

 

PERDORIMI

Aplikoni ampulat pas pastrimit te lekures ne fytyre dhe qafe. Me pas aplikoni kremin Vitaforce C.

PAKETIMI

 • 7 ampula x 2 ml
 • 1 krem x 50 ml

PERBERJA

Vitaforce C cream:

 • Vitamine C
 • Vitamine E
 • Acid hialuronik
 • Ekstrakt limoni

Superfruit fluid:

 • Vitamine C
 • Kivi
 • Lime
 • Blueberry
 • Shege
 • Glicerine