DERMAFLEECE MASK COLLAGEN EYE LID MASK X 5

L2,100

Ka stok

In Stock

SKU: 10244

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maske e liofilizuar per zonen e syve e perbere nga kolagjen i paster me efekt hidratues dhe tonifikues te lekures.

perdorimi

Vendseni ne zonen poshte syve dhe lëreni të veprojë për rreth. 20-30 minuta.

paketimi

5 cope