Lifting – Anti fatigue ampoule

L2,700

Ka stok

In Stock

SKU: 1394

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ampula me një efekt të menjëhershëm lifting. Lëkura do të duket e freskët e plot jetë që në aplikimin e parë.

Acidi hialuronik do të lëmojë lëkurën tuaj dhe Instensyl, një biopolimer, do të sigurojë një efekt lifting të menjëhershëm dhe afatgjatë. Në të njëjtën kohë, ekstrakti i guaranës do të stimulojë qarkullimin e gjakut për t’ju bërë të dukeni të freskët dhe tërheqës.

Efektet dhe karakteristikat:

· Hidratim afatgjatë i lëkurës

· Formimi i një filmi ngritës në formë rrjete në sipërfaqen e lëkurës

· Mbron lëkurën nga tharja

· Zbut linjat dhe rrudhat

· Redukton humbjen transepidermale të ujit

· Forcim i menjëhershëm dhe afatgjatë i lëkurës

· Nxitja e qarkullimit të gjakut

· Shenjat e lodhjes zvogëlohen

 

permban

Acid hialuronik, instensyl, ekstrakt i Guarana etj.

perdorimi

Pas pastrimit, shpërndajeni përmbajtjen në fytyrë, qafë dhe zonën mbi qafën tuaj dhe shpërndajeni butësisht lëngun në lëkurën tuaj.

paketimi

7 x 2 ml