Skin Youth Formula

L3,700

Ka stok

In Stock

SKU: 1861

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Formule per lekure rinore. Vitalizon lekuren kerkuese, perthithet menjehere, ka efekt mat dhe pakeson njollat e lekures. Ideal si baze make-up-i

perdorimi

Aplikoni cdo mengjes dhe mbremje.

paketimi

50 ml

permban

Sistemi i rigjenerimit te lipideve (RSL)

Ekstrakte orizi

Acid hialuronik

Mendafshi Japonez

Izomerati i sakaridit

ISIS

Vitamine E

Puder poliamide

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.