BIOCOLLAGENIX MONODOSE x 1 AMPOLLA

L270

Ka stok

In Stock

SKU: 13042

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Eshtë një trajtim kundër plakjes që garanton një rezultat të menjëhershëm direkt 1 orë pas aplikimit të tij. Lëkura do të jetë shumë më e lëmuar, e hidratuar dhe e tonifikuar. I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures.

 

specifikime

• Kolagjeni Detar, Resveratrol dhe Acidi Hialuronik: kombinimi i tyre i lejon produktit të kryejë një veprim lifting dhe mbushës.
• Kompleksi Replexium: kryen një veprim kundër rrudhave.
• Vitamina C: ka një veprim ndriçues dhe antioksidant.
• Gatuline: ekstrakt bimor me aktivitet të ngjashëm me botoksin.
• Gome biosakarid -4 me veprim kundër ndotjes.

perdorimi

Aplikoni një ampulë të tërë ose gjysmë në mëngjes dhe gjysmë në mbrëmje në fytyrë, qafë dhe dekolte. Gjatë aplikimit të produktit, masazhoni në mënyrë rrethore. Per nje efekt te dukshem dhe qe zgjat keshillohet te perdoret si nje trajtim 30 ditor.

Paralajmerime:

Per përdorim te jashtëm.
Shmangni kontaktin me sytë.
Mbajeni larg fëmijëve.
Mos aplikoni në plagë.
Mos e gelltit.

paketimi

1 ampule 1,8 ml.