Serum fluid “3D LIFTING SERUM” 30ML

L3,500

Ka stok

In Stock

SKU: 1431

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Serum me efekt të fuqishëm “lifting”. I përshtatshëm për lëkurat që kanë nevojë për një trajtim antirrudhë. I pasur me acid hialuronik, butilen glikol, propilen glikol, pentilen glikol glicerinë dhe sakaride.

perdorimi

Aplikoni 1-2 pika nga serumi, në fytyrë të pastër, në mëngjes dhe në mbrëmje. Pas tij aplikoni kremin tuaj të zakonshëm.

paketimi

30 ml.