Clarify & Illuminate Toner

L2,540

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10844

Find in Store

Pershkrimi i produktit

  • Përmban Mitostime™ të testuara klinikisht për lëkurë më rinore

Toniku Clarify & Illuminate përmban Mitostime™ një ekstrakt nga algat ngjyrë kafe që ndihmon në paraqitjen e një lëkure më rinore, Polifenole nga Acai Berry të cilat ruajnë një lëkurë të shëndetshme pavarsisht agjentëve të jashtëm dëmtues, Gotu Kola dhe Aloe Vera që ruajnë dhe mirëmbajnë barrierën hidratuese. Formula gjithashtu përmban niacinamide, bioflavonoide, vitamin C dhe E.

perdorimi

Pas pastrimit, hidhni një sasi të konsiderueshme nga toniku në një pambuk dhe aplikojeni me delikatesë në të gjithë fytyrën dhe qafën.

paketimi

237 ml