PEEL OFF FIG 10 Bust x 30G_Inspira

L400

Ka stok

In Stock

SKU: 2353

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maskë “peel off” me efekt të fuqishëm antirrudhë. E pasur me isoflavone dhe peptide të sojës.

Stimulon sintezën e kolagjenit dhe acidit hialuronik. Ekstraktet e fikut përmirësojnë rigjenerimin qelizor dhe ushqejnë lëkurën me vitaminat dhe mineralet e nevojshme.

PERDORIMI

Perzieni maskën me 90-100 ml ujë. Aplikoni masën e formuar në fytyrë dhe qafë. Lëreni për 15-20 minuta dhe hiqeni atë “peel off”.