2 in 1 Correcting Eye Cream

L2,990

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10845

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem korrektues për konturin e syve me veti tonifikuese dhe hidratuese.

Vitamina K dhe Ekstrakti i manave redukton rrathët e zinj, ndërsa 1% Sepilift® DPHP tonifikon dhe zbut pamjen e vijave të lehta.

perdorimi

Aplikoni kremin e syve para përdorimit të kremit hidratues. Aplikojeni tek kockat e vetullave, mes vetullave dhe poshtë syve. Për rezultate optimale përdoreni në mëngjes dhe në darkë.

paketimi

30 ml