VITAFORCE C SKIN COMPLEX

L4,500

Ka stok

In Stock

SKU: 12639

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Serum per lekurat kerkuese, kujdes intensiv kundër rrudhave ka një veprim të trefishtë dhe stimulon prodhimin e kolagjenit dhe elastinës.

perdorimi

Aplikoni në formën e një kure në mëngjes dhe/ose në mbrëmje. Produkti përthithet në lëkurë pa mbetje. Më pas aplikoni kremin e ditës ose të natës.

Permbajtja

• Fosfati i vitaminës C: Stimulon sintezën e fibrave të kolagjenit, përmirëson butësinë e lëkurës, mbron nga radikalet e lira, pengon formimin e melaninës
• Acidi hialuronik me zinxhir të gjatë dhe të shkurtër: lëmim i dukshëm i lëkurës dhe rritje e lagështisë së lëkurës; zvogëlon rrudhat e shkaktuara nga thatësia.
• Ekstrakti i limonit: Freskues dhe tonifikues

Paketimi

50 ml.