DEFENCE MAN EYE CONTOUR EYE BAGS & DARK CIRCLES

L1,700

Ka stok

In Stock

SKU: 2057

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem per zonen e syve, per meshkuj. Parandalon dhe trajton rrudhat, rrathet e zinj dhe qeset e krijuara poshte syve. I pershtatshem per te gjitha tipet e lekures. Testuar oftamologjikisht.

permban

Ekstrakt Baobab (titruar ne flavonoide): Permireson qendrueshmerine dhe elasticitetin e lekures, duke zvogeluar thellesine e rrudhave (palosjet nazo-labiale) dhe shenjat e plakjes ne zonen e syve (rrudhat dhe rrathet e zinj).

Acid Hialuronik: Nje molekule me peshe te madhe molekulare per te forcuar funksionin barriere te lekures dhe per te siguruar hidratimin siperfaqesor. Acidi Hialuronik ne mikrosfera jep hidratim afatgjate.

Serine: Pershpejton dhe zgjat efektin hidratues.

perdorimi

Aplikojeni ne mengjes dhe/ose ne mbremje, pas pastrimit te fytyres.

paketimi

15 ml