Isoflavonia capsules

L5,500

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1077

Pershkrimi i produktit

Kapsula ushqyese per perdorim te jashtem me acid hialuronik, isoflavone dhe ekstrakt te fares se rrushit par kujdesin e lekures se maturuar.- Stimulon sintezen e kolagjenit dhe te elastines

– Mbron nga radikalet e lira

– Lekura rifiton elasticitetin dhe shkelqimin e saj

perdorimi

Aplikoni kapsulat duke masazhuar lehte ne mengjes dhe ne mbremje para kremit te kujdesit.

paketimi

50 kapsula

perberja

Helicrysum italicum

Ekstrakt I fares se rrushit

Acid hialuronik

Isoflavone

Panax Ginseng,

Centella asiatica

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.