Perfect Lift Cream

L4,500

Ka stok

In Stock

SKU: 3052

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem antirrudhe me kompleks te rigjenerimit qelizor (terfili I kuq dhe caji I zi I fermantuar)

specifikime

– Rigjeneron teresisht lekuren

– Hidraton dhe zbut

– Tonifikon

– Rrit shkeqimin e saj

perdorimi

Aplikojeni ne mengjes dhe ne mbremje. Ideal si baze make-up.

paketimi

50 ml

perberesit

CRC (Kompleksi i rigjenerimit qelizor)

Ekstrakt i terfilit te kuq

Kombucha: (Caji i zi i fermentuar)

Vitamin A

Acid Hialuronik

Izomeratet e sakarideve

Skualene

Vaj Macadamia

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.