DARK CIRCLE EYE CREAM

L2,970

Ka stok

In Stock

SKU: 10697

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem për kujdesin e syve kundër rrathëve të errët të syve me rezultate të menjëhershme dhe të qëndrueshme.

perdorimi

Aplikojeni në zonën e pastruar të syve në mëngjes dhe në mbrëmje, duke e prekur butësisht. Një bazë ideale për grimin e syve.

perberesit

• Kompleksi i fuqishëm 4-1 i përbërësve aktivë i bërë nga një tripeptid në kombinim me një ekstrakt mikroalgash, panthenol dhe acid hialuronik me zinxhir të shkurtër; zvogëlon rrathët e errët nën sy, minimizon linjat dhe rrudhat.
• Acidet hialuronik me zinxhir të shkurtër dhe të gjatë: Intensivisht hidratues.
• Izomerat saharid: Substancë hidratuese e përftuar nga sheqernat natyrale; është e lidhur fort me keratinën e lëkurës dhe rezulton në depërtim optimal të lagështisë në lëkurë për shkak të kapacitetit të saj shumë të mirë lidhës me ujin.
• Pigmente që shpërndajnë dritë: Sigurojnë ndriçim të dukshëm menjëherë të rrathëve të errët poshtë syve.

paketimi

30 ml