Lifting and Recovery Cream

L3,500

Ka stok

In Stock

SKU: 1079

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem lifting me efekt te shpejte, qe stabilizon balancen hidrolipidike te lekures dhe rrit elasticitetin e saj. Parandalon rrudhat dhe i redukton ato ne thellesi dhe ben qe lekura te rifitoje shkelqimin e saj.

perdorimi

Aplikoni kremin ne mengjes dhe /ose ne mbremje.

paketimi

50ml

perberja

Proteinat e tersheres.

Vitamine A

Skualane

Vitamine C

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.