Aloedermal Crema Viso

L1,500

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2524

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem për fytyrën është një me formulë unike nga ekstrakte natyrale. Substancat aktive si Alga Chondrus dhe gjalpi Shea realizojnë një veprim hidratues, ushqyes dhe mbrojtës nga agjentët e jashtëm, ndërkohë Acidi Gliciretinik, vaji i Ullirit dhe Aloe vera qetësojnë lëkurën e irrituar. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave dhe mund të përdoret ditën dhe natën.

Klinikisht i testuar, Hipoalergjik

perdorimi

Aplikoni kremin në fytyrë dhe qafë duke e masazhuar derisa të përthithet krejtësisht, në mëngjes dhe në darkë

paketimi

50 ml

permban

Aloe VeraAcid HialuronikVaj ulliriAlga ChondrusGjalpë Shea
Vaj ulliriAcid GliciretinikVitaminë ELuledielli

nuk permban

Parabene, ngjyrues artificial, konsevantë, SLS, SLES.