Completely Kissable Pomegranate Lip Balm

L300

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10144

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Labelo organike dhe pa gluten e cila zbut dhe hidraton buzet fale perberjes me vaj luledielli, dyll blete, vitamine E.

PERBERESIT

Vaj luledielli(Helianthus Annuus)* dyll blete (Cera Alba)*,vaj ulliri ekstra I virgjër(Olea Europaea)*, vaj shege(Punica Granatum)*,vaj nga farat e kërpit(Cannabis Sativa)*,vitaminë E tokoferol nga soja. E certifikuar organike.*