After Sun Lotion

L3,000

Ka stok

In Stock

SKU: 0993

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Zbut dhe hidraton lekuren pas ekspozimit ne diell. Permban substance natyrale qe eleminojne irritimin e lekures dhe e freskojne ate. Me veti ushqyese, antioksidante dhe emoliente. Redukton skuqjen, djegien dhe lloje te tjera te inflamacionit. Lekura rigjenerohet shume shpejt.

 

perdorimi

Aplikoni kremin ne lekure pasa ekspozimit ne diell, ose pas solarit dhe perhapeni ate butesisht.

paketimi

200 ml

permban

Aloe vera
Alfa-Bisabolol
Rrenje Likuirice
Pantenol
Gjalpe Shea dhe vaj Makadamia