PEEL OFF Mask Argan Oil

L1,100

Ka stok

In Stock

SKU: 11132

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maske peel off me vaj argani, ekstrakte te Crithmum maritinum dhe acid hialuronik, me veti te fuqishme antirrudhe.

Ideal per lekurat mature. Ndihmon ne rigjenerimin qelizor, rrit elasticitetin e lekures dhe redukton rrudhat.

perdorimi

Hidhni masken ne nje ene dhe shtoni ne te rreth 90-100 ml uje. Aplikoni masken ne fytyre, lereni te veproje per 15-20 minuta dhe me pas hiqeni ate duke e terhequr ate ‘Peel off’.

paketimi

40g

perberja

Algjinate

Crithmum maritinum

Ekstrakte te algave kafe

Acid hialuronik

Vaj argani