Apaxil Crema Giorno Antitraspirante per Mani/Piedi

L3,040

Ka stok

In Stock

SKU: 9778

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Trajtim i pershtatshem per personat qe vuajne nga djersitja e shtuar e kembeve, shpesh e shoqeruar me nje arome te pakendshme dhe per personat qe vuajne nga djersitja e duarve.Kremi ka efekt hidratues dhe lufton djersitjen.

perdorimi

Lani duart dhe kembet ne mengjes me uje te bollshem dhe thajini ato mire.

Aplikoni kremin Apaxil Crema da Giorno Antitraspirante per Mani/Piedi ne duar ose kembe sipas nevojes.

Per nje reduktim maksimal te djersitjes aplikoni ne mbremje Apaxil Trattamento Sudor Control Mani/Piedi Notte

paketimi

75 ml