SUPER FRUITS BEAUTY FLASH JELLY MASK

L3,000

Ka stok

In Stock

SKU: 12543

Pershkrimi i produktit

Xhel krem hidratues me një koktej ekzotik me Goji, Shegë, Boronica, Kivi dhe Lime.

Efekti dhe karakteristikat: Efekt lifting, shkëlqim te lëkurës, kundër ndotjes, antirrudhë, rrit përmbajtjen e lagështisë dhe forcon barrierën e lëkurës.

perdorimi

Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte të pastruar, lereni 15-20 minuta pastaj lajeni.

paketimi

50 ml.