NS CAVIAR GOLD PROTEIN FACE AND NECK MASK-9713E

L4,750

Ka stok

In Stock

SKU: 12977

Pershkrimi i produktit

Maskë për fytyrën dhe qafën me veti ushqyese dhe rigjeneruese.

Koleksioni Caviar Gold kombinon vetite unike te havjarit te zi dhe floririt te cmuar te lengshem me nje kompleks special energjik te barerave te egra – nje kompleks unik i krijuar nga barerat e egra siberiane posacerisht per t’ju falur rini dhe bukuri, dhe per ta bere lekuren te bute, elastike dhe pa rrudha.

E pershtatshme per te gjitha llojet e lekures , Per moshen 30-40.

permban

Ekstrakti i havjarit te zi, flori, kompleks energjik i barërave të egra, kompleks proteinash, acid hialuronik, koenzymat Q 10, etc.

paketimi

50 ml.