Good night lip mask

L2,200

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10234

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maske me perberje delikate per buzet.

 

 

specifikime

– Qetesues dhe riparues ne rastet e buzeve te demtuara

– Parandalon tharjen e lekures duke e hidratuar ate

– Efekt mbrojtes nga faktoret e jashtem

– Ushqen lekuren e buzeve

– U jep volum

– Buzet tuaja do te jene te lemuara, te buta dhe joshese

perdorimi

Aplikoni masken cdo mbremje.

paketimi

15 ml

perberja

Gjalp shea

Dylli I lulediellit

Candelilla dyll

Cottonset oil

Paracress extract

Acid Hialuronik

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.