Spirulina Green Mask

L400

Ka stok

In Stock

SKU: 1118

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maske multifunksionale e pasur me substance active nga mikroalga Spirulina.

specifikime

– Stimulon metabolizmin qelizor

– Zbut lekuren

– Rrit elasticitetin

– Arrihet nje profil I permiresuar I saj

– Vepron si nje detox shume I mire

perdorimi

Perzieni 30 gr puder me 90 ml uje derisa te formohet nje mase homogjene. Lereni te veproje per 15 min. Aplikoni nje here ne jave per nje periudhe 6 javore.

paketimi

30 gr

perberja

Spirulina

Proteina

Selenium

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.