Crema Regina BIO

L6,400

Ka stok

In Stock

SKU: 2053

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem per fytyren me efekt te fuqishem ushqyes dhe shkelqyes per lekuren. I pershtatshem edhe per lekure sensitive. Me arome te mrekullueshme te myshkut te bardhe.

permban

Qumesht blete, polen lulesh dhe mjalte – revitalizojne lekuren edhe kur ajo eshte e thate dhe pa jete.

Vitamine A dhe E te inkapsuluar ne lipozomet e sojes – arrijne te depertojne lehtesisht deri ne shtresat me te thella te lekures.

Vaj gruri, avokado dhe jojoba – efekt elasticizant dhe antirrudhe.

Ekstrakt aloe vera, mullage dhe trendafili – efekt te menjehershem hidratues.

perdorimi

Aplikoni kremin ne mengjes dhe ne mbremje pas pastrimit te lekures.

paketimi

50 ml