POLY GSH CREAM ANTIAGE SPF 30

L9,500

Ka stok

In Stock

SKU: 13423

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem antirrudhë i krijuar për të përmirësuar mbrojtjen e lëkurës dhe për të parandaluar plakjen e shkaktuar nga rrezatimi UV, IR dhe drita blu.
Permban: Polidatin, Glutation, Karnozinë.

PERDORIMI

Aplikojeni kremin në mëngjes në fytyrë dhe qafë duke e masazhuar butësisht. Lëreni disa çaste që kremi të përthithet përpara se të vazhdoni me aplikimin e ndonjë produkti tjetër.

PAKETIMI

50 ml.