Peel off gel mask balancing x 5Bust

L1,200

Ka stok

In Stock

SKU: 1424

Pershkrimi i produktit

Maskë në trajte xheli “peel off”. Qetëson dhe rifreskon lëkurën e fytyrës.

Përmban 2 komponentë : algjinate (NEUTRAL BASE) dhe përberësin aktiv (xhel), të cilat perzihen së bashku dhe aplikohen në fytyrë. E përshtatshme për lëkurat sensitive dhe ato mikse. Hidraton lëkurën, ka efekt antiseptik, antiinflamator, astrigjent dhe antioksidant.

perdorimi

Lëreni të veprojë për 15-20 minuta dhe më pas hiqeni atë “peel off”.