Enzyme Peel Mask

L400

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1114

Pershkrimi i produktit

Maske e cila ndihmon ne peeling biologjik nepermjet enzimave natyrale. Fale veprimit keratolitik te enzimave papain dhe bromelain, maska ka nje efekt te thelle ne pastrimin dhe rigjenerimin e lekures.

perdorimi

10 gr pluhur perziehet me uje te ngrohte dhe lihet ne lekure per 10-20 minuta.

Aplikoni nje here ne jave

paketimi

30 gr

perberja

Kaolin

Papain

Bromelain

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.