Brightening Face Cleanser

L2,200

Ka stok

In Stock

SKU: 1022

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Locion pastrues per te gjitha tipet e lekures.

 

 

specifikime

– Balancon barrieren hidrolipidike

– Shperndahet me lehtesi

– E le lekuren te bute dhe te fresket

perdorimi

Aplikoni ne lekure ne mengjes dhe ne mbremje.

paketimi

200 ml

perberja

Morus alba (ekstrakt i rrenjes se pemes se manit)

Etoksilat alkooli

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.