DEFENCE TWO-PHASE EYE MAKEUP REMOVER

L2,250

Ka stok

In Stock

SKU: 0336

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Locion bifazik i cili eleminon make up-in, perfshire edhe ate rezistent ndaj ujit. I pershtatshem vecanerisht per lekuren delikate te zones rreth syrit. I testuar oftamologjikisht.

PERMBAN

Faza ujore: Perfshin substanca humektante te cilat largojne lehtesisht tualetin dhe papastertite nga lekura pa e dehidratuar ate.

Faza vajore: Perfshin silikone dhe estere te buta qe heqin te gjitha mbetjet e grimcave, madje edhe ato kozmetike rezistente ndaj ujit.

PERDORIMI

Tundeni mire shishen para perdorimit duke perzier dy fazat me njera-tjetren (fazen ujore dhe vajore) dhe aplikojeni me nje tampon pambuku ne zonen e syve per te hequr tualetin.

SASIA

150 ml