Mousse Detergente La Rosa

L2,270

Ka stok

In Stock

SKU: 2959

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Pastrues per lekuren ne trajte shkume, me arome te rafinuar trendafili dhe te luleve te pjeshkes.  Mousse Detergente La Rosa

permban

Vaj kokosi, palme dhe ulliri – pastrojne cdo papasterti nga lekura pa e irrituar ate.

Qeliza staminale – ngadalesojne plakjes e lekures, veti antirrudhe.

Acid hialuronik – veti te fuqishme hidratuese dhe antirrudhe.

Uje trendafili – efekt qetesues dhe rigjenerues.

perdorimi

Aplikohet ne lekure te lagur, masazhohet butesisht dhe me pas shperlahet. Ideal per pastrimin e make up-it.

paketimi

250 ml