O.SH GENTLE FACE PEELING APRICOT MANGO 75ML (2196E)

L450

Ka stok

In Stock

SKU: 11935

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Peeling për fytyrën, i cili pastron në thellësi lëkurën duke ndihmuar në rigjenerimin e saj njëkohësisht.

permban

Ekstrakti i kajsisë dhe mangos i dhurojnë lëkurës tuaj butësi, elasticitet dhe shkëlqim pas cdo përdorimi.

Mos e përdorni në zona të irrituara të lëkurës. Ndërprisni përdorimin nëse shfaqen shenja irritimi. Shmangni kontaktin me zonën e syve. Vetëm për përdorim të jashtëm.