PEEL 60 EXFOLIATOR 50 ML

L4,400

Ka stok

In Stock

SKU: 10683

Pershkrimi i produktit

Xhel me efekt intensiv peeling.

Përmban AHA: acid glikolik, acid citrik, acid malik dhe acid tartarik, të cilat ndihmojnë në proliferimin qelizor, si dhe BHA: acid salicilik me efekt antibakterial dhe keratolitik.

perdorimi

Aplikoni xhelin në fytyrë, qafë dhe dekolte me një furcë. Lëreni të veprojë për 5 minuta ( në varesi të ndjeshmerisë së lëkurës mund të lihet më pak ose më shumë). Pastrojeni me kompresa të ngrohta. Aplikoni neutralizuesin e pH.

paketimi

50 ml.