PHA CLEAN PHYSIO-RELIPIDISING CLEANSING CREAM OIL

L3,670

Ka stok

In Stock

SKU: 13427

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem vajor me një përmbajtje lipide 45% dhe PHA (poli-hidroksi acide) për pastimin e lëkurës se thatë dhe shumë të thatë. Heq papastërtitë duke respektuar fiziologjinë e saj dhe funksionin e barrierës epidermale. Ushqen dhe zbut lekurën.

permban

PHA (acidet polihidroksi) Acid Lactobionic, Glukonolactone, hidratues dhe restaurues

BETAIN (Trimethylglycine) osmoprotektor me prejardhje nga aminoacidet

Hidrolat i trëndafilit me një efekt qetësues

perdorimi

Masazhojeni butësisht në lëkurën e thatë ose të lagur të fytyrës dhe zonës së syve. Hiqeni duke e shpëlarë me ujë ose duke e fshirë me një copë pambuku ose sfungjer të lagur.

paketimi

215 ml.